About us

سیم و کابل رویان

شرکت کسری الکتریک ماهان

شرکت تولیدی سیم و کابل کسری الکتریک ماهان با نام تجاری سیم و کابل رویان سال ۱۳۸۹ پس از اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنایع در شهرک صنعتی شرق سمنان، واقع در استان سمنان شروع به فعالیت نموده است.
هدف از تاسیس این شرکت، تولید انواع سیم و کابل های برق و تلفنی، انواع کابل های تخصصی ابزاردقیق، کواکسیال،کابل های شبکه، انتقال اطلاعات جهت مصارف ساختمانی، صنعتی، تجاری، ایجاد اشتغال در منطقه و تلاش در راستای رهایی کشور از وابستگی به بیگانگان وتامین نیازهای ضروری کشور به این گونه محصولات می باشد. جهت حمایت از صنعتگران کشور حتی الامکان سعی شده است که از ماشین آلات تولید داخلی برای فرآیند تولید استفاده شود.

آزمایشگاهی مجهز و مدرن برای داشتن محصولات با کیفیت

با توجه به گسترش فعالیت شرکت‌های تولیدی سیم و کابل، کیفیت تولیدات در اولویت این واحد صنفی قراردارد. از این رو شرکت کسری الکتریک ماهان این مهم را سر لوحه خود قرار داده و با ارائه محصولات با کیفیت، حضور خود را در بازار مصرف استقرار می‌بخش.

کیفیت برتر تضمین بیشتر

با استفاده از مواد اولیه مرغوب، نیروی انسانی متخصص و مجرب و ماشین‌آلات مدرن و پیشرفته، این تضمین را به خریداران محترم می‌دهد که بدون نگرانی و با خیالی آسوده از محصولات ما استفاده کنند.

حرکت در راستای کیفیت

ما در تلاشیم تا با قراردادن کیفیت برتر محصولات در کنار قیمت مناسب، آسودگی خیال در خرید را برای مشتریان به ارمغان آورده که این امر در بلند مدت منجر به رضایت‌مندی مشتریان می‌شود.

کابل رویان

در رابطه ارتقاء کیفی بهبود عملکرد این ماشین آلات که منجر به بهبود کیفی محصولات میگردد همواره مورد توجه است. در مواردی ضروری برای تولید محصولات تخصصی که نیازمند، ماشین آلات با دقت، کیفیت و همگونی بیشتر محصول در فرایند تولید می باشد، از ماشین آلات خارجی نیز استفاده می شود.

به منظور دستیابی به محصول با کیفیت مناسب، حفظ و بهبود مستمر کیفیت از افراد با تجربه و کارکنان آموزش دیده در این شرکت استفاده می شود. آزمایشگاه کنترل کیفیت، مستقر در شرکــت با کلیه تجهیزات مدرن و به روز آزمون، بصورت یک واحد مستقل فعالیت دارد و کلیه آزمونهای مورد نیاز شامل کنترل مواد اولیّه، محصولات حین فرآیند و محصول نهایی را مطابق استاندارد های محصول و براساس دستورالعملها و روش های اجرایی تدوین شده، کنترل و انجام می دهد. در شرکت کسری الکتریک ماهان واحد تحقیق و توسعه برای تولید محصولات خاص مورد درخواست مشتریان و الزامات استاندارد محصول پس از دریافت اینگونه سفارشات شرایط تولید محصول، مراحل تولید، مواد اولیه و امکانات تولید را مورد ارزیابی قرار میدهد.

عنوان خط مشی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

عنوان خط مشی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

عنوان خط مشی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

سیم و کابل رویان هم اکنون موفق به دریافت گـــواهی اســــتانـــدارد ملی ایران مربوط به انواع سیم وکابــل های قا بـل انـــعطاف با کــــد مشخصه 02(607)ISIRI،06(607) ISIRI،53(607) ISIRI،52(607) ISIRI کابل های قدرت 3569) ISIRIو کابل های غیر قابل انعطاف با کدمشخصه 10 (607) ISIRI. استاندارد ملی ایران می باشد.
شرکت سیم و کابل رویان هم اکنون نسبت به ایجاد شرایط برقراری استقرار سیستم مدیریت کیفیت جهت دریافت گواهی ISO 9001و گواهی تایید صلاحییت ارزیابی تامین کنندگان سیم و کابل های برق شرکت توانیر نیز اقدام نموده است.
"کیفیت تمام آن چیزیست که ما بدان می‌اندیشیم"